Květen - Lásky čas

Datum akce: 01.05.202331.05.2023

Akční cena

3 dny / 2 noci - pro dvě dospělé osoby jen za 2 990Kč včetně snídaně

Další noc : 725Kč / osoba se snídaní
Dítě do 12 let / noc : 400 Kč se snídaní

Vítejte v ubytovacím zařízení Penzion Sněžná ve Volarech na malebné Šumavě! Rádi bychom vás přivítali v našem útulném a historickém objektu.

Penzion Sněžná nabízí pohodlné a prostorné pokoje, které jsou vkusně zařízené a vybavené veškerým potřebným vybavením pro váš pohodlný pobyt. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, televizorem, Wi-Fi připojením a dalšími moderními prvky pro vaše pohodlí.

Naše zařízení je obklopeno nádhernou přírodou Šumavy, která nabízí nekonečné možnosti pro výlety a procházky. Můžete se vydat na horské túry, prozkoumat okolní lesy nebo si vychutnat klid a krásu nedotčené přírody. Pro milovníky cyklistiky jsou zde připraveny cyklostezky s různými obtížnostmi.

Naše polopenze zahrnuje bohatou snídani a večeři, které jsou připravovány s láskou a zdravými surovinami. Naše kuchařské týmy se zaměřují na místní speciality a sezónní ingredience, abychom vám přinesli nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Po náročném dni si můžete odpočinout v relaxační zóně Bazén Volary, která zahrnuje saunu a masážní služby. Uvolnění a regenerace jsou zde zajištěny.

Rezervujte si nyní svůj pobyt v ubytovacím zařízení Penzion Sněžná a zažijte dokonalou kombinaci pohodlí, přírody a vynikajícího servisu ve Volarech.

Pro rodiny s dětmi máme připravené dětské hřiště a různé zábavné aktivity, aby se i vaše nejmenší hosté cítili spokojení a zabavení.

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou klidu, přírody a skvělého servisu v ubytovacím zařízení Penzion Sněžná. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a zažijte jedinečné zážitky na Šumavě. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Akční cena

3 dny / 2 noci - pro dvě dospelé osoby jen za 2 990Kč včetně snídaně

Další noc : 725Kč / osoba se snídaní
Díte do 12 let / noc : 400 Kč se snídaní

Máte dotaz nebo si chcete rezervovat pokoj?

Rádi vám pomůžeme, kontaktujte nás nebo si udělejte rezervaci. +420 774 343 448